Den otevřených dveří Univerzity Palackého v Olomouci

12. 11. 2015 | Aktuality

Pokud se chcete dozvědět něco víc o možnostech studia na olomoucké univerzitě, ale třeba si i prohlédnout prostory jejích fakult, určitě si nenechte ujít tamní dny otevřených dveří. Ten nejbližší proběhne v pátek 20. listopadu 2015 na pěti fakultách univerzity, konkrétně na:

Nosnou částí programu dne otevřených dveří budou především informační bloky, které se uskuteční na každé fakultě. Zástupci fakult tu zájemcům poskytnou užitečné informace o podmínkách studia, náležitostech elektronické přihlášky či o přijímacím řízení. Na každé fakultě budou k dispozici také propagační a informační materiály. Kromě toho připravují některé fakulty také zajímavý doprovodný program.

Pro návštěvníky bude k dispozici také bezplatná autobusová linka, jejíž trasa povede z hlavního nádraží k osmi fakultám a také k univerzitním budovám v Olomouci-Holici.

Bližší podrobnosti o programu dne otevřených dveří nejdete na stránkách jednotlivých fakult.

Zdroj: www.studuj.upol.cz

Další články k tématu

Díky UPOL můžete sosat informace i o prázdninách. Na letních školách!

Díky UPOL můžete sosat informace i o prázdninách. Na letních školách!

Vzdělávat se můžete i o prázdninách. Třeba na některé z letních škol Univerzity Palackého v Olomouci (UPOL), která jich každoročně pořádá hned několik, přičemž každá ze škol je jinak zaměřená. My jsme pro vás vybrali tři školy, na které je stále možné se hlásit. Pozor! Nejbližší uzávěrka je už 10.7. Své mozkové buňky můžete procvičit …

číst více
Dny otevřených dveří září + říjen 2019

Dny otevřených dveří září + říjen 2019

Léto i prázdniny se již chýlí ke konci, ale i v tomto čase se můžete blíže porozhlédnout po vybraných univerzitách. Podívejte se, které školy cystají v září a říjnu dny otevřených dveří.   září 2019 13. 9.2019 Masarykova univerzita   říjen 2019 18. 10. 2019 Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze 19. 10. 2019 Akademie múzických …

číst více