Den otevřených dveří na VŠPJ

3. 1. 2015 | Aktuality

Vysoká škola polytechnická Jihlava (VŠPJ) pořádá ve čtvrtek 15. ledna 2015 pro všechny zájemce o studium na této škole svůj den otevřených dveří. Jeho účastníci si tak budou moci na vlastní oči prohlédnout prostředí školy, a to včetně jejích výukových prostor a zázemí, ale samozřejmě se také zúčastnit prezentací studijních oborů.

Veškeré informace budou postupně zveřejňovány na stránkách www.vspj.cz. Program letošního dne otevřených dveří je k dispozici na této stránce www.vspj.cz, fotografie z loňského ročníku pak najdete zde.

Zájemci, kterým termín dne otevřených dveří nevyhovuje, mají možnost navštívit školu každý pracovní den a v sobotu v otevírací době školy (od 5:30 do 20:00 hod., pokud není uvedeno jinak).

Zdroj: www.vspj.cz

Další články k tématu

Dny otevřených dveří - PROSINEC 2018

Dny otevřených dveří - PROSINEC 2018

České vysoké školy pro vás každoročně pořádají dny otevřených dveří po celé ČR. Přinášíme vám kompletní přehled pro měsíc prosinec: 01.12.2018 Akademie múzických umění v Praze – Divadelní fakulta AMU České vysoké učení technické v Praze – Fakulta informačních technologií   03.12.2018 Janáčkova akademie múzických umění v Brně – Hudební fakulta   05.12.2018 Univerzita Karlova – Pedagogická fakulta Vysoká …

číst více