Brňané zítra vyberou studentskou kapelu, která vystoupí na Majálesu

9. 4. 2018 | Aktuality

Brňané už zítra rozhodnou, jaká studentská kapela zahraje na letošním Brněnském Majálesu, který připadá na sobotu 5. května.  O místo na hlavním pódiu bojují kapely složené ze studentů středních i vysokých škol. Výherce se zařadí do festivalového programu, který tvoří například kapely Rybičky 48, Mandrage, Tomáš Klus, Jelen, Lenny nebo například Majk Spirit. Rozhodující večer se odehraje v úterý 10. dubna v brněnském podniku Eleven Club Brno.

Na Majálesu si nezahrají jen známé kapely a hudební hvězdy, ale také studenti. „Soutěž studentských kapel představuje pro začínající kapely obrovskou příležitost. Mohou se zviditelnit a vyzkoušet si hraní naživo na jednom z největších festivalů v České republice,“ říká Eliška Matyášová, která se podílí na organizaci festivalu Majáles.

Finálového večera se zúčastní tři kapely, které zvolili lidé hlasováním na internetu. „O tom, která z nich bude hrát na výstavišti, rozhodnou diváci pomocí hlasů,“ dodala Matyášová. Studentské kapely vystoupí naživo už zítra v podniku Eleven Cluv Brno, hlasovat může kdykoliv.

Více o soutěži studentských kapel v Brně: http://brno.majales.cz/program/mesic-oslav/starobrno-contest-studenstkych-kapel/

 

Místo: Eleven Club Brno, Dominikánská 11

Kdy: od 20:00 hodin

Mějte přehled o vysokých školách:


Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte!    Spustit test

 

Další články k tématu