Vysoká škola finanční a správní, o.p.s.

Student VŠFS Roman Kadlec: Marketingová komunikace tu není jen o “drcení”

Roman Kadlec je studentem oboru Marketingová komunikace na Vysoké škole finanční a správní v Praze. Svou školu by doporučil a již nyní přemýšlí o nejrůznějších projektech do budoucna.

Speciál O OBORECH: Marketingová komunikace a PR

S marketingem, reklamou a PR se setkáváme každodenně, aniž si to uvědomujeme. Ačkoli pro práci v reklamní nebo kreativní agentuře většinou není potřeba žádné specializované vzdělání, rozhoduje se každoročně množství studentů pro obor Marketingová komunikace a PR. Zde totiž získají nezbytné základy, které se dají v praxi uplatnit.

číst více

VŠFS prodloužila podání přihlášek. Ale jen do konce září!

Vysoká škola finanční a správní, o.p.s. posunula možnost podání přihlášek až do 30. září 2012. Svým uchazečům nabízí celkem dvanáct bakalářských a sedm magisterských studijních oborů v českém jazyce a dále dva obory vedené v anglickém jazyce. Novinkou letošního akademického roku jsou obory Právo v podnikání, Právo ve veřejné správě a Sociologie. Už jen poslední volná místa pak škola …