Zapište si do diáře: Zářijové termíny pro podání přihlášek na VŠ

V září každý student září a vy můžete ještě o něco víc, když si právě teď dáte přihlášku na vysokou školu. V našem přehledu najdete termíny pro podání přihlášek na všechny levely vysokoškolského studia. Podávat přihlášky až v únoru je passé. Vyplňte jednu hned! 09.09.2018 Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně Fakulta aplikované informatiky (5 oborů)   10.09.2018 Univerzita …

Druhá kola? Bereme.

Ne všechny vysoké školy uzavřou své elektronické brány pro přijímání přihlášek v únoru či v březnu. Přinášíme vám přehled těch, které je přijímají i v červenci, v srpnu i v září.

číst více

VŠ, které ještě berou přihlášky

Pokud jste si ještě nepodali přihlášku na vysokou školu, nemusíte se bát, že by bylo pozdě. Mnoho univerzit přijímá přihlášky k přijímacímu řízení v březnu i v dubnu. Připravili jsme pro vás jejich přehled.

číst více

Maturitní ročník: Co vás čeká měsíc po měsíci

Možná pro vás začíná letos školní rok na střední škole poprvé. Vyučující začínají strašit maturitou, někteří už mají jasno, na kterou školu se budou hlásit, jiní se stále nemohou rozhodnout. Jisté je, že maturitní ročník je přelomový. Na co si dát pozor a co neopomenout?