Kavárny

Sedm kaváren, kam se jít v Praze učit

Pokud hledáte motivaci k učení a atmosféra v knihovnách ani u vás doma vám nevyhovuje, zajděte do kavárny.  Wifi zdarma, neustálý přísun kofeinu v podobě kávy i něco dobrého na posilněnou vám může pomoci dotáhnout seminárku nebo diplomku do zdárného konce. Vybrali jsem proto pro vás sedm pražských kaváren, kde vám učení půjde samo. 1. Cafedu Cafedu …

Místa na učení v Praze

Hledáte prostředí, kde se toho naučíte co nejvíc? Kavárnu, kde vás nevyhodí, i když tam budete celé odpoledne sedět s jedním kafem? Nebo radši knihovnu, kde soustředění sálá nejen z ostatních studentů, ale i ze stěn a vy se konečně přinutíte nekoukat na Facebook a opravdu se začít učit? Připravili jsme pro vás tipy, kde se taková místa v hlavním městě nacházejí.

číst více

Příjemná místa na učení v Brně

V knihovně či studovně se toho člověk údajně naučí několikrát více než při běžném studiu. Pro někoho je ale toto prostředí stresující a učí se nejradši doma. Někteří studenti si rádi učení zpestří dobrou kávou a dezertem. Míst, kde se učit, je v každém městě požehnaně. A jak je na tom moravská metropole? Přinášíme vám pár tipů.