Cambas

Veletrh profesního vzdělávání chce ukázat, že titul MBA není bezcenný

Letošní, již 3. ročník, online veletrhu profesního vzdělávání CAMBAS hostí Vysoká škola Newton. Podle Jiřího Koleňáka, člena předsednictva CAMBAS, je to signál směrem k veřejnosti, že kvalitní profesní vzdělávání nabývá v Česku stále většího významu. Online veletrh akreditovaných programů MBA se uskuteční 29. března 2023 od 17:00 do 20:00 a je určený jednotlivým zájemcům o …

MBA studium v České republice

Chcete studovat MBA? Vybrat správnou školu není lehký úkol, proto nahlédněte do přehledu nejprestižnějších institucí v České republice.

92 % absolventů MBA studia získá lepší pracovní místo

MBA titul se považuje za kvalifikační standard vrcholových manažerů. Doplní vám vědomosti, zvýší vaši hodnotu na trhu práce, přinese vyšší finanční ohodnocení a otevře vám dveře k zajímavým pracovním nabídkám. Z průzkumu institutu CEMI vyplývá, že celých 90 % absolventů získalo lepší pracovní uplatnění do jednoho roku od získání titulu. Více jak čtvrtina se po ukončení studia pustila do vlastního podnikání.