O nás

NEWTON University je opakovaně nejlépe hodnocená soukromá vysoká škola v ČR, která se zaměřuje na moderní výuku managementu, marketingu, ekonomie nebo psychologie.

Jsme vždy o krok napřed a svým studentům tak zajišťujeme velký náskok a nejširší možný rozhled ve světě businessu. Kromě základů v podobě teorie, klademe velký důraz na praxi. Proto velkou část našich akademiků tvoří úspěšní profesionálové, kteří se studenty sdílení své praktické zkušenosti.

Když chcete od studia víc

Neustále inovujeme, vymýšlíme nové postupy a přístupy. Všechno tak, abychom vás provedli akademickým světem, připravili vás na realitu a pomohli vám najít práci snů nebo rozjet vlastní podnikání.

Pomáháme rozjet projekty našich studentů

Na NEWTONu podporujeme podnikatelské nápady našich studentů. Úspěšně se to podařilo již spoustě našim absolventům. A to s pomocí těchto speciálních programů:

NBA - NEWTON Business Accelerator - mentoringová platforma pro rozvoj projektů

NUAF - NEWTON University Angel Fund - nejlepším projektům nabízíme investici

Podívejte se na další argumenty proč jít na NEWTON!

Nebo se nechte inspirovat příběhy našich absolventů!

A navíc, u nás na NEWTONu se stále něco děje.

Kde nás najdeš

NEWTON University

Kongresové centrum Praha, 5. května, Stanice metra C - Vyšehrad 103/2
140 21 Praha

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení je bezplatné a neověřují se při něm znalosti, ale motivace a předpoklady ke studiu zvoleného oboru. V Brně, Bratislavě i v Praze probíhá ve vybraných termínech každý měsíc až do konce září. V případě naplnění maximální kapacity oboru vhodnými uchazeči je ukončeno dříve. Přijímací řízení lze absolvovat již před maturitou a maturitní vysvědčení doplnit až po úspěšném absolvování.

• Elektronická přihláška: zdarma
  • Papírová přihláška: zdarma

Stáhněte si nejdůležitější informace o NEWTONu.

DENNÍ STUDIUM NA VŠ

Jako jediná vysoká škola v České republice poskytujeme víceúrovňové vzdělání. Kromě studia akreditovaných vysokoškolských programů nabízíme našim studentům i široké veřejnosti možnost osobnostního a profesního rozvoje prostřednictvím manažerských výcviků, kurzů, rozšiřujících programů a individuální výuky u významných osobností z řad našich vyučujících.

Titul + velmi cenné certifikáty = Váš velký konkurenční náskok

Během studia zde můžete absolvovat pracovní stáže, které jsou součástí všech studijních oborů a profesních zaměření či si vybrat některý z mnoha manažerských výcviků a obohatit své CV o Certifikát o absolvovaných praxích a Certifikáty o absolvování manažerských výcviků, které vám poskytnou velkou výhodu při vstupu na pracovní trh.

Ještě potřebujete pár důvodů, proč studovat na této škole? Podívejte se na NEWTON University pohledem osobností.

KOMBINOVANÉ STUDIUM NA VŠ

Vedle denní formy studia poskytuje NEWTON University i studium kombinované (dříve dálkové) určené pro pracovně vytížené studenty.

Studium na NEWTON University je v kombinované formě zaměřeno na:

• propojení teorie s praxí, tedy na okamžité efektivní využití teoretických poznatků;
  • řešení konkrétních firemních a profesních potřeb a problémů;
  • rozvoj manažerských znalostí a dovedností.

Studium je:

• určeno těm, kteří hledají kvalitní vzdělání, jímž rozvinou a obohatí stávající znalosti, manažerské schopnosti a dovednosti;
  • uskutečňováno interaktivní formou výuky;
  • časově přizpůsobeno možnostem pracujících studentů;
  • cenově srovnatelné např. s kvalitní jazykovou školou;
  • daňově uznatelným nákladem;
  • dobrou možností k navázání důležitých kontaktů na spolužáky z různých oborů a vytvoření základu budoucí pracovní či obchodní spolupráce.

Více informací o kombinovaném studiu naleznete zde.

NEWTON University

Kongresové centrum Praha, 5. května, Stanice metra C - Vyšehrad 103/2