Hledáte „soutěže“

Fotografická soutěž

Od prvního do dvanáctého března probíhá v Informačním centru Evropské unie výstava fotografií, které byly zařazeny do soutěže o nejlepší fotografii ze zahraničního studijního pobytu, vyhlášené národní agenturou SOKRATES.

číst více

Blíží se uzávěrka přihlášek do soutěžě o nejlepší školní web

Ještě tento měsíc, resp. do 31. prosince 2003, můžete přihlašovat školní weby a webové stránky do soutěže společnosti AutoCont On Line. Mohou se zúčastnit všechny české školy, od mateřských až po střední.

číst více

UK slavnostně udělí studentům Bolzanovu cenu

Již 10. ročník soutěže Bolzanova cena proběhl na Univerzitě Karlově v Praze. Studenti zde dostávají ocenění za odborné a vědecké práce v rámci bakalářského, magisterského a doktorského studia.

číst více

EUROMANAGER – realistická simulace firemního prostředí

EUROMANAGER je mezinárodní týmová soutěž, která startuje svůj již 25. ročník. První účast v tomto projektu přinesla zástupcům České republiky, reprezentované studenty VŠE, vítězství v mezinárodním finále v Paříži. V letošním roce se čeští studenti umístili na krásné třetí pozici v konkurenci 13 zemí světa. Finále proběhlo ve dnech 21. – 26. 9. v exotickém Macau.

číst více

Začíná zápis do ankety Zlatý Ámos

Od 24.září až do konce roku mohou žáci zapsat své oblíbené pedagogy do ankety o nejoblíbenějšího učitele, která se jmenuje Zlatý Ámos.

číst více