Vysoká škola hotelová je unikátní soukromá vysoká škola neuniverzitního typu, která od svého založení v roce 1999 vychovává odborníky v oblasti hotelnictví, gastronomie a cestovního ruchu. Jedná se o školu prakticky orientovanou a tudíž úzce spolupracující s praxí.

Studijní programy

V současnosti nabízí VŠH 4 bakalářské a 3 magisterské studijní obory akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Uplatnění

Poměr teoretické a praktické výuky je nastaven tak, aby se absolventi co nejlépe uplatnili. Mnoho z nich dnes pracuje na nejvyšších manažerských postech nejen v hotelech a hotelových řetězcích, ale i v dalších službách cestovního ruchu v České republice i v zahraničí. Část absolventů využívá nově nabité vědomosti a znalosti k budování vlastních ubytovacích zařízení, restaurací, barů či obchodních firem.

www.vsh.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací zkouška se nekoná. Podmínkou pro přijetí do bakalářského studia je absolvování střední školy s maturitou a doložení úředně ověřené kopie maturitního vysvědčení.

Přihlášku je možné podat do 30.4. (1. kolo) a 31.7. (2. kolo).

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: 500 Kč

Aktuality

VŠH na Facebooku!

VŠH na Facebooku!

Vysoká škola hotelová v Praze 8, spol. s r. o. Svídnická 506, Navštivte náš facebook! číst více

10 důvodů, proč studovat u nás

10 důvodů, proč studovat u nás

Vysoká škola hotelová působí od roku 1999. Je zavedenou školou s velmi dobrou pověstí. U jejího vzniku stál projekt jedné z nejproslulejších vysokých hotelových škol na světě, „Hotelschool The Hague“.... číst více

Erasmus

Erasmus

Program ERASMUS je v rámci programu celoživotního učení zaměřen na vysokoškolské vzdělávání a na odborné vzdělávání na vysokoškolské úrovni. číst více

Absolventi VŠH

Absolventi VŠH

Naši absolventi - Ing. Eva Dvořáková, MBA, Ing. Eva Frindtová, Ing. Jan Kratina, Ing. Petr Lžičař, Ing. Jan Štaidl, Ing. Jana Štefánková a další číst více

Zobrazit další aktuality (2)

Doplňující informace

Studium v zahraničí

Škola nabízí studentů nejen studium v zahraničí, ale také možnost získat praxi na různých stažích v zahraničních firmách. 

Kolej a menza

VŠH nabízí možnost stravování ve školní menze. Škola studentům nabízí ubytovací stipendium a dále možnost ubytování v hotelu Fortuna Rhea. Dále mohou studenti využík okolní koleje VŠCHT a další.