10 důvodů PROČ studovat Ekonomickou fakultu v Ostravě?

1.       Studium v zahraničí - zvolit si můžeš jednu ze 130 partnerských univerzit po celém světě!

2.       Motivujeme Tě - hned v prváku můžeš dostat až 32.000,- Kč jako stipendium jen za to, že máš skvělé studijní výsledky!

3.       Spolupracujeme s praxí = široká nabídka moderních studijních programů propojených s praxí KPMG, PwC, Kofola ČeskoSlovensko a.s., Hyundai Motor Manufacturing Czech s r.o., Plzeňský Prazdroj, a.s. a další…

4.       Tvoříme příběhy - desetitisíce úspěšných absolventů po celém světě!

5.       Mezinárodní prostředí – spolužáky budeš mít z celého světa!

6.       Nestačí Ti jeden diplom? Zvol si Double degree studium v Anglii!

7.       Učíme již více než 45 let - víme jak na to!

8.       U nás můžeš studovat i s handicapem bez bariér - Slunečnice

9.       Baví Tě finance, marketing, obchod, daně nebo třeba management? Pak jsi na správné adrese!

10.     BO OSTRAVA !!!

Navíc… Studovat u nás můžeš v bakalářském, navazujícím magisterském, ale i doktorském studiu. To vše prezenčně nebo kombinovaně. Stačí si jen vybrat, podat přihlášku a studovat.

Kde nás najdeš

Ekonomická fakulta

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Sokolská třída 2416/33
702 00 Ostrava

Přihlášky a přijímačky

1. kolo přihlášek pro Bc. i navazující Mgr. studium: 1. 12. 2023 – 31. 3. 2024

• Elektronická přihláška: 500 Kč

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Obecné studijní předpoklady

Výsledek pro přijetí: percentil 0

Vyzkoušet test

Vydej se s námi do zahraničí

- Dánsko, Finsko, Anglie, Švýcarsko, Nizozemí, Korea, Španělsko, Taiwan, Slovinsko, Portugalsko, Německo, Irsko a mnoho dalších zemí – všude tam se s námi můžeš dostat v rámci mezinárodní spolupráce na stáž či studijní pobyt. Navíc od nás dostaneš i finanční příspěvek a pomůžeme ti se všemi formalitami! Pokud by to nestačilo, máš u nás možnost získat také dvojí diplom (tzv. Double Degree) ve Velké Británii.

Sportuj, bav se a užij si to

- Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava Ti nabízí na jedněch z nejmodernějších a nejlevnějších univerzitních kolejí. Odreagovat se můžeš ve velkém sportovním areálu, který je hned u kolejí a nabízí spoustu možností pro sportovní nadšence.

- Užij si Ostravu naplno !!! Kina, divadla, sportoviště, Beskydy a Jeseníky na dosah… Colours of Ostrava, Majáles, Beats for Love, Zlatá tretra a mnoho dalších akcí. Přesvědč se na vlastní kůži, že Ostrava a její okolí žije!

Pořád se něco děje

- Snažíme se ti přiblížit svět ekonomiky a financí prostřednictvím odborných stáží (i v zahraničí), zapojujeme do výuky manažery a odborníky z praxe, a to i v rámci přednášek a workshopů. Studenti se u nás setkávají s předními manažery významných společností jako KPMG, PwC, Kofola ČeskoSlovensko a.s., Plzeňský Prazdroj, a.s., Hyundai Motor Manufacturing Czech s r.o. a mnoha dalších.

Ekonomická fakulta

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava