Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Kromě vědecké, vzdělávací, publikační a vydavatelské činnosti, poskytuje též kvalitní manažerské vzdělání v rámci vzdělávacích programů MBA, BBA, LLM., DBA, MPA a MSc..

Vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society London (IES). Certifikát pomůže prosadit se na mezinárodním, ale i tuzemském trhu práce. Dále je akreditovaná u International Association for Distance Learning (IADL), což je jedna z nejvýznamnějších společností v oblasti distančního vzdělávání a jeho kvality.

www.ustavprava.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Přijímací zkouška se nekoná. Uchazeč je přijat ke studiu zvoleného oboru na základě prokázání dosaženého vzdělání, příp. praxe, podání přihlášky a uhrazení manipulačního poplatku.

Pro programy MBA, MPA, MSc. a LL.M. je podmínkou ukončené vysokoškolské vzdělání, a to minimálně v bakalářském studijním programu, nebo ukončené profesní vzdělávání alespoň v programu BBA; z tohoto požadavku lze udělit individuální výjimku v případě prokazatelně doložené dostatečné praxe v řídící či manažerské pozici. 

Pro program BBA je podmínkou ukončené středoškolské vzdělání. 

Pro program DBA je podmínkou ukončený magisterský studijní program vysokých škol, nebo také studium inženýrského typu, či absolvované postgraduální studium MBA a LL.M. a také manažerská praxe.

Přihlášku ke studiu lze podat kdykoliv v průběhu roku.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: ANO

Aktuality

Osobní reference

Osobní reference

Kladné reference absolventů a studentů jsou tím nejlepším vysvědčením práce desítek lektorů, studijního oddělení, jakož i vedení naší instituce a jsme na ně právem hrdí. číst více

Separation of church and state

Separation of church and state

Jak se stavěla zeď mezi státem a církví - přečtěte si zajímavý článek na našem blogu.. číst více

Navštivte nás na Facebooku

Navštivte nás na Facebooku

Aktuální informace najdete také na našem Facebooku číst více

Profesionální lektorský tým

Profesionální lektorský tým

Lektorský tým Ústavu práva a právní vědy je sestaven z kvalitních odborníků, z nichž se každý věnuje konkrétní oblasti daného vzdělávacího programu. Díky jejich pomoci jsou studenti schopni efektivně aplikovat teoretické znalosti do praxe. číst více

Zobrazit další aktuality (2)

Doplňující informace

Školné

Poplatky za studium se liší podle vybraného studijního oboru. Studenti mají možnost získat množství slev na školném, ať už za včesné přihlášení, tak také za přihlášení se ke studiu ve dvou. Více podrobností najdete zde