O nás

Ústav práva a právní vědy, o.p.s. je česká právní a manažerská instituce zaměřená na poskytování profesních vzdělávacích programů MBA & LL.M. a dalších, které nabízí již od roku 2005.

Vzdělávací instituce je mezinárodně certifikovaná International Education Society London a akreditována u European Association for Distance Learning.

V současné době nabízí největší výběr vzdělávacích programů v ČR a disponuje jedním z nejkvalitnějších lektorských týmů na současném trhu v oblasti vzdělávání.

Ústav práva a právní vědy nabízí interaktivní studium s živou a online výukou, studentům tak poskytuje jedinečnou volbu, zda navštíví výuku osobně v sídle školy nebo z domova, kanceláře či jiného prostoru. Jako druhou možnost nabízí 100% online studium, které můžete zahájit kdykoliv.

Kde nás najdeš

Ústav práva a právní vědy

Jablonského 640/2

Přihlášky a přijímačky

BBA, LL.B.

Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

MBA, LL.M., MPA, MSc.

Ukončené vysokoškolské vzdělání, a to minimálně v bakalářském studijním programu, nebo ukončené profesní vzdělávání alespoň v programu BBA; z tohoto požadavku lze udělit výjimku v případě doložení praxe v řídící či manažerské pozici.

DBA, LL.D.

Ukončený magisterský studijní program vysokých škol, nebo také studium inženýrského typu, či absolvované postgraduální studium MBA a LL.M. a také manažerská praxe.

• Elektronická přihláška: zdarma

Školné

Poplatky za studium se liší podle vybraného studijního oboru. Studenti mají možnost získat množství slev na školném, ať už za včasné přihlášení, tak také za přihlášení se ke studiu ve dvou. Studijní materiály jsou vždy v ceně.

Ústav práva a právní vědy

Jablonského 640/2