O nás

Staň se vinařem, krajinářským architektem, odborníkem na šlechtění rostlin nebo se ponoř do genetiky rostlinných virů a bakterií a pomáhej chránit přírodu – na Zahradnické fakultě MENDELU. Tvými učebnami budou sady, vinice, nové laboratoře, skleníky či aranžovna, pozemky a zahrady a to i ty v UNESCO Lednicko-Valtickém areálu. Budeš řešit reálné projekty a staneš se odborníkem, který rozhodně nebude mít nouzi o práci!

Kde nás najdeš

Zahradnická fakulta

Mendelova univerzita v Brně
Valtická 337
691 44 Lednice na Moravě

Přihlášky a přijímačky

Pro bakalářské studijní programy – Zahradnické inženýrství, Floristická tvorba, a Realizace a správa zeleně je stanoven poplatek ve výši 600,- Kč. Pro bakalářský studijní program Krajinářská architektura je stanoven poplatek ve výši 800,- Kč.

Elektronická přihláška: 600 - 800

• Elektronická přihláška: 600 Kč

Studium v zahraničí
Jako student MENDELU můžeš vycestovat na studijní pobyty nebo stáže a vybrat si můžeš až z 90 zemí světa. Kromě toho je tu i možnost vyjet pracovat na projektech v Ghaně, Filipínách, Thajsku, Nicaragui, Ekvádoru a řadě dalších. Více informací najdete na webu Zahraničního oddělení.

Koleje a menzy

MENDELU má dostatek ubytovacích míst pro své studenty a ty tak nemusíš mít strach z hledání volného pokoje. V Lednici se můžeš ubytovat na Kolejích Petra Bezruče, které leží přímo v areálu kampusu, stejně jako menza.

Zahradnická fakulta

Mendelova univerzita v Brně