Proč jít k nám
Jsme moderní fakulta plná chytrých a inspirativních lidí, která udává trendy ve vědě i ve výuce. Vždy držíme vysoký standard a svým zaměřením jsme přínosem pro společnost. Jsme unikátní tím, že spojujeme excelentní výzkum a kvalitní vzdělávání. Naši odbornost a vědomosti předáváme dalším generacím. Je pro nás důležitá fair-play a poctivost, jsme otevřeni změnám a novým podnětům.

Záleží nám na tobě. Chceme, aby se naši studenti cítili dobře. Připravíme tě na všechny výzvy budoucnosti. Jsme vstřícní, podpoříme tě a dáme ti vše podstatné, co ke studiu i rozvoji potřebuješ. A nejen to – začleníme tě také do společenského života fakulty a otevřeme ti dveře k téměř neomezeným možnostem profesního uplatnění.

Ekonomie je všude kolem nás
Studium ti pomůže chápat svět v souvislostech. Naučíš se kriticky myslet, analyzovat, vyhodnocovat a navrhovat řešení. Samozřejmostí je u nás jazyková výbava, díky které můžeš využít širokou nabídku studia v zahraničí. Mezinárodní prostředí však zažiješ i na půdě fakulty.

Najdeš vysněnou práci
Studium u nás je pevně spojeno s praxí. Pomůžeme ti dostat se do těch nejlepších firem či organizací v oboru. Připravíme tě na vlastní podnikání. Ať už se v budoucnu rozhodneš pro jakýkoliv směr, bude pro tebe snadné najít uplatnění. Důkazem jsou naši úspěšní absolventi.

Kde nás najdeš

Ekonomicko-správní fakulta

Masarykova univerzita
Lipová 507/41a
602 00 Brno-Pisárky

Přihlášky a přijímačky

o Termín podání přihlášek: 1. 11. 2023 – 29. 2. 2024
o V rámci 1 přihlášky si můžeš zvolit až 3 studijní programy na ECON MUNI.

• Elektronická přihláška: 900 Kč

SCIO testy

Tato škola akceptuje výsledky SCIO testů.

Obecné studijní předpoklady

Výsledek pro přijetí: percentil 80