O nás

European School of Business & Management SE je škola mezinárodního působení, která poskytuje profesní vzdělání v programech MBA, DBA, BBA, LLM a MSc. Institut vychází z letitých zkušeností prestižních zahraničních univerzit a Oxfordského systému výuky, který má kořeny v britském vysokoškolském systému. Oxfordský model studia je oproti kontinentálnímu modelu zaměřen převážně na rozvoj logických schopností a dovedností studenta a jejich demonstraci v reálném životě a praxi. Studenti si tak blíže osvojí různé studijní, komunikační a praktické dovednosti, které mohou využít při budování své osobní i profesní dráhy.

Zajímavým aspektem nabídky ESBM je především obsahová skladba výuky, která spojuje moderní vyučovaná témata s možností sestavit si studijní program z předmětů dle vlastního výběru. Díky tomu mají studenti možnost sestavit si výukový program z nabízených předmětů tak, aby vyhovoval veškerým požadavkům na obor studia a byl v souladu s vykonávanou profesí, popřípadě osobními zájmy studenta. V zahraničí získává tento model výuky na oblíbenosti, neboť si studenti mohou nakombinovat výuku dle vlastního přání a získat tak vědomosti nejen z jednoho hlavního studijního oboru, ale i dalších oblastí.

Výuka probíhá kombinovanou formou (e-learning + 4 prezenční celodenní semináře), nebo čistě online. Studium trvá 1 rok a jazykem výuky je čeština/slovenština, nebo angličtina. Díky tomu mohou studovat i ti nejvytíženější manažeři a ředitelé firem, kteří nemají čas pravidelně docházet na výuku.

Kde nás najdeš

European School of Business & Management SE

Londýnská 376/57

Přihlášky a přijímačky

Ke studiu jsou uchazeči přijímáni bez přijímacích zkoušek či pohovorů.

Zahájit studium je možné kdykoliv v průběhu celého roku. Díky online formě studia mohou studenti začít studovat dle vlastních časových možností. Uchazeči pouze vyplní v přihlášce datum předpokládaného zahájení (kdy by chtěli se studiem začít) a studijní koordinátor je následně kontaktuje o podrobnostech přijetí.

• Elektronická přihláška: zdarma
  • Papírová přihláška: zdarma

Školné

MBA, LLM, MSc

Standardní cena studia bez slevy: 114 000 Kč bez DPH (137 940 Kč s DPH).

BBA

Standardní cena studia bez slevy: 59 000 Kč bez DPH (71.390 Kč s DPH).

DBA

Standardní cena studia bez slevy: 155 000 Kč bez DPH (187 550 Kč s DPH).

European School of Business & Management SE

Londýnská 376/57