European Business School SE nabízí to nejkvalitnější postgraduální vzdělání pro uchazeče, kteří chtějí zvýšit svou cenu na trhu práce, a získat tak jedinečnou konkurenční výhodu. Dosažený titul MBA představuje mezinárodně uznávané manažerské vzdělání, jehož hlavním benefitem je rozšíření znalostí z oboru nad úroveň vysokoškolského vzdělání a možnost uplatnění na prestižních pozicích ve významných společnostech.

Celková doba studia je 12-14 měsíců (3 semestry). Díky vysoce efektivním formám výuky je studentům umožněno získat kvalitní vzdělání v podobě titulu MBA ve zkráceně formě studia během 12-14 měsíců. Model 3-semestrálního studia během 12-14 měsíců je přejat od londýnské European Business School, na jejíž ostrovní tradici European Business School SE navazuje a rozvíjí ji v kontinentálních poměrech.

ebschool.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: ANO

Aktuality

Osobní reference

Osobní reference

Příznivé reference našich absolventů a studentů jsou pro nás tím nejvýznamnějším a nejcennějším ohodnocením práce desítek lektorů, studijního oddělení číst více

Blog

Blog

Zajímavé články najdete také na našem blogu číst více

Facebook

Facebook

Navštivte nás na Facebooku číst více

Jak se přihlásit ke studiu na EBS

Jak se přihlásit ke studiu na EBS

Jak postupovat v případě zájmu o studium? číst více

Zobrazit další aktuality (2)

Doplňující informace

Školné

Poplatky za studium se liší podle vybraného studijního oboru. Studenti mají možnost získat množství slev na školném, ať už za včasné přihlášení, tak také za přihlášení se ke studiu ve dvou. Studijní materiály jsou vždy v ceně.

Financování studia

European Business School SE (EBS) společně s ČSOB nabízí studentům možnost financování studia. Více informací zde