O nás

European Business School SE poskytuje vzdělávací profesní programy MBA již od roku 2005. V současnosti je jednou z největších MBA škol v České republice. Nabízí kvalitní profesní vzdělání celkem ve 29 studijních programech. Každý program je sestaven zcela unikátně na základě nejnovějších evropských a světových trendů v jednotlivých oborech a je zacílen na praxi, resp. praktické využití získaných poznatků v konkrétní profesi každého z absolventů.

Naše vzdělávací instituce je mezinárodně akreditovaná zahraniční akreditační autoritou European Association for Distance Learning (EADL) a je akreditovaným členem a partnerem řady tuzemských i zahraničních certifikačních a manažerských korporací.

European Business School SE nabízí interaktivní studium. Studentům tak poskytuje jedinečnou volbu, zda v reálném čase navštíví výuku osobně v sídle školy, nebo z domova či kanceláře. Jako druhou možnost nabízí 100% online studium, které je možné zahájit kdykoliv.

Kde nás najdeš

European Business School SE

Jablonského 640/2

Přihlášky a přijímačky

BBA, LL.B.

Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

MBA, LL.M., MPA, MSc.

Ukončené vysokoškolské vzdělání, a to minimálně v bakalářském studijním programu, nebo ukončené profesní vzdělávání alespoň v programu BBA; z tohoto požadavku lze udělit výjimku v případě doložení praxe v řídící či manažerské pozici.

DBA, LL.D.

Ukončený magisterský studijní program vysokých škol, nebo také studium inženýrského typu, či absolvované postgraduální studium MBA a LL.M. a také manažerská praxe.

• Elektronická přihláška: zdarma

Školné

Poplatky za studium se liší podle vybraného studijního oboru. Studenti mají možnost získat množství slev na školném, ať už za včasné přihlášení, tak také za přihlášení se ke studiu ve dvou. Studijní materiály jsou vždy v ceně.

European Business School SE

Jablonského 640/2