O nás

Cambridge Business School je prověřená vzdělávací instituce zaměřená na poskytování kvalitního manažerského vzdělání v profesně vzdělávacích programech MBA, DBA, BBA a LLM. Ty jsou ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí investovat do svého osobního rozvoje a získat poznatky okamžitě přenositelné do praxe. Naše vzdělávací programy jsou plně přizpůsobené časovým možnostem studentů a dají se studovat ve flexibilní kombinované formě, nebo i plnohodnotně online.

Spolupracujeme s předními odborníky z praxe i z akademického prostředí, kteří představují špičky ve svém oboru a kteří jsou ochotni studentům předat své mnohaleté zkušenosti. Studenti tak mají jedinečnou možnost s lektory přímo konzultovat záležitosti a problémy ze své vlastní praxe. Díky efektivní formě výuky je studentům umožněno získat kvalitní vzdělání za 1 rok (2 semestry). Studijní cykly jsou zahajovány 3x ročně, a to v březnu, květnu a listopadu.

Kde nás najdeš

Cambridge Business School

V Jámě 699/1
110 00 Praha 1 - Nové Město

Přihlášky a přijímačky

Ke studiu jsou uchazeči přijímáni bez přijímacích zkoušek.

Studium zahajujeme 3x ročně: březen, květen a listopad.

• Elektronická přihláška: zdarma

Podívejte se jaké aktuální akce a výhody Cambridge Business School nabízí.

Cambridge Business School

V Jámě 699/1