Vysoká škola BIBS je jednou z největších a nejstarších soukromých škol v České republice. Založena byla v roce 1998 v Brně, vzdělání však poskytuje i v dalších českých a slovenských městech – v Praze, Ostravě a Bratislavě.

Již od svého vzniku se BIBS profiluje jako vysoká škola ekonomicko-manažerského zaměření. Nabídka našich britských magisterských a manažerských studijních programů MSc a MBA každoročně oslovuje nejen absolventy vysokých škol, ale také zkušené manažery, kteří touží po kariérním růstu, chtějí si doplnit odborné vzdělání nebo chtějí maximalizovat efektivitu svého podnikání. V naší nabídce pak nechybí ani český bakalářský program akreditovaný ministerstvem školství České republiky.

Akreditaci našim britským programům udělují prestižní Staffordshire University a Nottingham Trent University. Programy, jejichž akreditaci opakovaně obhajujeme již po sedmnáct let, tak zároveň splňují standardy britského vysokoškolského zákona. Studentům můžeme garantovat dlouhodobou stabilitu a špičkovou úroveň vzdělání nejen díky významným zahraničním partnerům, ale i díky našim dlouholetým zkušenostem a početnému lektorskému týmu tvořenému jak zkušenými vysokoškolskými učiteli, tak i odborníky s mnohaletou manažerskou praxí. V současnosti se škola může chlubit 2000 studenty, díky nimž se řadí k největším poskytovatelům MBA v České republice. Téměř 4000 úspěšných absolventů jsou pak nejlepším důkazem úrovně studia.

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Studium bez přijímacích zkoušek.

Na vysoké škole BIBS se řídíme britskými standardy vzdělávání, a proto není pro přijetí do studia nutné skládat přijímací zkoušky. Nezávaznou a bezplatnou přihlášku ke všem našim studijním programům můžete podat prostřednictvím online formuláře (doplnění dalších dokumentů, které jsou podmínkou k přijetí, je možné provést dodatečně).

Přihlášku ke studiu můžete podat do konce září.

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: zdarma

Doplňující informace

Školné

Ceny poplatků za studium se liší podle vybraného oboru. Školné bakalářského programu činí 22 500,- za semestr, cena britských programů je 145 000,- (MBA.) a 60 500,- (MSc.) za rok a cena postgraduálních studijních programů činí 39 990,- (Strategické řízení) a 33 990,- (Právo pro podnikání). 

Stipendium

Vysoká škola BIBS občas vyhlašuje soutěž o získání několika stipendií v celkové hodnotě 1 550 000,-. Zároveň spolupracuje s některými bankami, které studentům mohou poskytnout výhodné půjčky na školné.