BIVŠ je nejstarší soukromou vysokou školu v České republice. Od roku 2001 připravila téměr 12 000 studentů na kariéru především v podnikové sféře, ale i ve veřejném sektoru. Je součástí COGNOS AG - jedné z největších nezávislých soukromých vzdělávacích skupin v Německu. Klade důraz na vysokou úroveň výuky, vědecké i publikační činnosti.

Proč studovat na BIVŠ

Praktické vzdělání od lidí z oboru      

Předměty vyučují nejen akademici, ale i odborníci z praxe. Propojují teoretické znalosti a praktické dovednosti. Díky tomu mají absolventi skvělé uplatnění.

Studenti vždy na prvním místě    

O své studenty pečují a jsou jim k dispozici kdykoliv potřebují poradit. Ve škole budují otevřenou a přátelskou atmosféru.

S matikou i bez ní                     

Na BIVŠ si můžete vybrat z mnoha praktických specializací, kde vás nebudou trápit matematikou. A u těch, kde je matika potřeba, vám s ní pomůžou.

www.bivs.cz

Studijní obory

Přihlášky a přijímačky

Bankovní institut vysoká škola přijímá studenty bez přijímací zkoušky. Přihlášku ke studiu je možné podat elektronicky do 31.8.

Ceny za studium od 19 900 Kč/semestr

Elektronická přihláška
Elektronická přihláška: zdarma

Aktuality

Oceňování majetku - obor s jasnou perspektivou

Oceňování majetku - obor s jasnou perspektivou

Pokud vyslovíme na veřejnosti pojem „oceňování majetku“ není zcela jisté, zda si pod tímto pojmem představí každý to správné, tedy skutečnou podstatu této, jedné z nejstarších vědních disciplín.. číst více

Průvodce studiem

Průvodce studiem

Prohlédněte si průvodce studiem číst více

Dny otevřených dveří na Bankovním institutu
TERMINATOR

TERMINATOR

Stáhněte si TERMINATORA do svého mobilu číst více

Novinky na BIVŠ

Novinky na BIVŠ

Sledujte, co se právě děje na Bankovním institutu číst více

Zobrazit další aktuality (3)

Doplňující informace

Koleje a menzy

Studenti Bankovního institutu vysoké školy mají možnost stravovat se v naší vlastní menze přímo v budově školy. Další možnosti stravování jsou v restauracích v okolí školy.