Zakreditovaná 1. a jediná soukromá VŠ uměleckého výtvarného zaměření v ČR.

STUDIUM kreativních předmětů dle vlastního výběru.

UMĚNÍ pro PRAXI směřující k bezproblémovému uplatnění na pracovním trhu.

MEZINÁRODNĚ uznávaný BcA. s mezinárodními kontakty - kolegové - studenti z 15 zemí, semestrální pobyty hrazené EU,  spolupracujeme s 20 školami v Evropě (Španělsko, Itálie,...).

Jsme:

* MODERNÍ ŠKOLA

* S MODERNÍ KONCEPCÍ

* PRO MODERNÍ UMĚLCE

STUDUJ CO TĚ SKUTEČNĚ BAVÍ A ZAJÍMÁ!

Studuj umění se špičkovými umělci a renomovanými pedagogy.

Profil absolventa = profil umělce 21. století - výuka je koncipována moderně, s reflexí aktuálních uměleckých trendů při zachování klasických disciplín a umělecké licence a individuality každého studenta.

Kde nás najdeš

ART & DESIGN INSTITUT

Slezská 68
130 00 Praha 3 – Vinohrady

Přihlášky a přijímačky

Přijímací řízení se bude skládat z:

prezentace přineseného vlastního díla před komisí (minimálně 10) dle zaměření studenta - malba, fotografie, počítačová grafika, apod. - může být i mix písemného testu obecných znalostí souvisejících se zaměřením školy osobního pohovoru.

Poplatek za přijímací řízení činí 500,- Kč (v 1 papírové bankovce), který uchazeč zaplatí při registraci v místě konání – sídle ART & DESIGN INSTITUT.

Uchazeč o studium předloží kopii maturitního vysvědčení (Studenti přijatí z právě končících maturitních ročníků předloží doklad o ukončení SŠ po absolutoriu, jako jednu z podmínek samotného zápisu.) Uchazeči, kteří absolvovali předchozí vzdělání na zahraniční škole, předloží úředně ověřený doklad o uznání předchozího vzdělání (nostrifikaci).

• Elektronická přihláška: 500 Kč

Školné 2024/2025

Pro ak. rok 2024/2025 je při jednorázové platbě školné              89 000,- Kč za celý akademický rok

ADI umožňuje platbu ve 2 splátkách - každá splátka činí             47 000,- Kč / 1 splátka