Zúčastněte se letní školy ve Francii

19. 4. 2014 | Aktuality

Už plánujete, co budete dělat v létě? Zúčastněte se letní školy ve francouzském Cluny The Young European Citizen’s Con­vention. Koná se 10.-20. července.

Pořádá ji Cluny International Conference Centre (CCIC) společně s Arts et Métiers ParisTech Graduate School (Cluny Campus). Zúčastnit se mohou studenti narození před 1. lednem 1994.

Hlavními tématy letošní letní školy je diskriminace a rovnoprávnost v Evropské unii.

Neumíte-li francouzsky, nezoufejte. Pracovním jazykem na letní škole je i angličtina. Poplatek za desetidenní výuku je 200 euro.

Potkejte lidi z celého světa – letní školy se zúčastní lidé z nejméně 20 států Evropské unie, ale i z dalších zemí.

Pokud vás letní škola v Cluny zaujala, přihlašte se do 27. dubna na webových stránkách.