Zahraniční studenti představí své země

26. 2. 2011 | Tiskové zprávy

Mezinárodní studentský klub a Zahraniční oddělení Mendelovy univerzity v Brně pořádají v pondělí 28. února 2011 od 10:00 do 12:00 hodin ve foyeru budovy Z (bývala Spořitelní akademie) na ulici Tř. Generála Píky, tradiční International Market, na kterém představí zahraniční studenti univerzity své země a jejich kulturu.

„Každá země má svůj stánek, kde se čeští studenti seznámí s jejími tradicemi, zvláštnostmi a kulturou. Nejčastěji připravují naši zahraniční kolegové tradiční jídlo, nabídnou ukázky tradičních zvyků své země, informační brožury a jiné upomínkové předměty. Každý zahraniční student má možnost se do akce zapojit. Letos předpokládáme zapojení studentů z evropských i mimoevropských států,“ popisuje akci Michaela Schmidová vedoucí zahraničního oddělení univerzity.