Za správnou odpověď na čtvrt roku do Austrálie

3. 5. 2014 | Aktuality

Držitelé platných průkazů karet ISIC, ISIC Scholar a ITIC mají do 17. května možnost soutěžit o dvanáctitýdenní jazykový pobyt v Austrálii v celkové hodnotě 60 tisíc korun. Vítěz soutěže získá od pořadatelů jazykový pobyt na škole Shafston v australském státě Queensland (součástí výhry není letenka, poplatek za víza, ani další náklady spojené s pobytem v Austrálii; odhad těchto nákladů je minimálně dalších 50 tisíc korun). Podmínkami studia na škole je zahájení kurzu do 31. prosince 2014, dosažení věku 18 let a získání platného studentského víza. K tomu lze ovšem získat i platné pracovní povolení, takže na náklady spojené s cestou si lze v Austrálii i vydělat.

Pravidla soutěže jsou v zásadě jednoduchá. Stačí do 17. května 2014 do 11 hodin odpovědět na soutěžní otázku. Výhercem se stává ten, kdo správně odpoví jako stý v pořadí.

Soutěž probíhá v rámci Expo Australia, veletrhu o vzdělávání a pracovních možnostech v Austrálii.