Vyrazte na letní stáž do Aholdu

18. 4. 2016 | Aktuality

Oboustrannou výhodnost nabízení praxe vysokoškolákům si uvědomuje stále více firem. Jednou z těch, které svoje dveře každoročně otevřely mezi prvními, je společnost Ahold. Devátým rokem nabízí letní stáže pro vybrané studenty, kteří se během letních měsíců stanou součástí různých oddělení na centrále společnosti v Praze.

„Začít se nějak musí. V Albertu to není o vaření kafe a skenování zbytečností. Každý dostane svůj projekt a svou odpovědnost,“ říká Lukáš Rambousek, který po úspěšném absolvování letní stáže v Aholdu zůstal a dnes má na starosti optimalizaci sortimentu a reporting.

Bližší informace najdete na stránkách www.albert.cz v sekci Kariéra, kde právě probíhá registrace do studentské databáze. Na začátku května zájemci obdrží e-mail s nabídkou konkrétních projektů.