Vyhrajte v soutěži a publikujte svou diplomku!

13. 8. 2014 | Aktuality

Již potřetí vyhlásilo Středisko společných činností AV ČR, v. v. i., divize Nakladatelství Academia, soutěž pro studenty a absolventy českých vysokých škol se sídlem v České republice. Jejím účelem je umožnit mladým autorům vydat svou magisterskou práci pod hlavičkou známého nakladatelství a výsledky své práce tak snadněji představit široké veřejnosti.

Soutěžní páce by se měly zabývat tématem z některé z těchto oblastí a zároveň soutěžních kategorií: Vědy o živé přírodě a chemické vědy, Vědy o neživé přírodě, Humanitní a společenské vědy.

Přihlášený rukopis musí splňovat tyto podmínky:

• autor musí být studentem nebo absolventem magisterského studijního programu na české vysoké škole, která má sídlo v České republice, a nesmí být starší 28 let;
  • rukopis přihlašuje katedra / vedoucí práce, kde byl, nebo je autor přihlášen ke studiu a kde byla magisterská práce obhájena;
  • rukopis musí získat známku výborně;
  • rukopis musí být v českém nebo anglickém jazyce;
  • rukopis nesmí být delší než 300 stran;
  • magisterská práce byla obhájena v období mezi 1. dubnem 2014 až 30. zářím 2014.

Soutěžní práce je nutno spolu se všemi dalšími náležitostmi odevzdat v elektronické podobě nejpozději do 15. října 2014.

Vítěz soutěže bude zvolen do konce února 2015, slavnostní vyhlášení proběhne v březnu 2015. Hlavní výhrou je publikace práce Nakladatelstvím Academia a její prodej v Knihkupectvích Academia, na e-shopu www.academiaknihy.cz a v běžné distribuční síti.

Zdroj: www.academia.cz
Foto: sxc.hu