Vyhrajte 100 000 za návrh dřevostavby

28. 3. 2016 | Aktuality

Nadace dřevo pro život vyhlásila 4. ročník studentské soutěže Stavby s vůní dřeva 2016 se záštitou děkana Lesnické a dřevařské fakulty Mendělovy univerzity v Brně Radomíra Klvače.

Tématem soutěže jsou „Nadějné vyhlídky“. Cílem je, aby se studenti Czaměřili na zajímavý aspekt konstruktivního, pozitivního a naději skýtajícího pojetí návrhů staveb jako např. rodinný dům, školka, rozhledna nebo střešní konstrukce (viz kategorie uvedené níže), která skýtá krásné pohledy do okolí.

Soutěže se mohou zúčastnit pouze studenti VŠ v České a Slovenské republice.

Odměny pro soutěžící na prvním, druhém a třetím místě:

• Unikátní dřevěný diplom.
  • Finanční odměnu v hodnotě 100 000 Kč (První místo – 50 000 Kč, druhé místo – 30 000 Kč, třetí místo – 20 000 Kč), kterou do soutěže věnovaly Lesy České republiky, s. p.
  • Dvoudenní exkurzi do výrobních závodů Stora Enso v České republice a v Rakousku s návštěvou realizovaných CLT projektů.
  • Licence programu SEMA na jeden rok včetně jednodenního školení tohoto programu.
  • Dvoudenní komentovanou prohlídku výrobního závodu firmy Kronospan Jihlava s účastí také na poradách všech úrovní podniku včetně setkání s vedením podniku.
  • Speciální kolekce technických a uměleckých výrobků Faber-Castell pro mladé návrháře, architekty a designéry v hodnotě 8 000 Kč.

Úplné znění soutěžních podmínek naleznete ZDE.

Přihlášky do soutěže jsou přijímány do 30. 6. 2016.

Zdroj fotografie: freeimages.com