VUT má nový moderní web

Začátkem ledna odstartovalo podávání přihlášek na většinu fakult Vysokého učení technického. Brněnská technika proto připravila nový web, který uchazečům výrazně zjednoduší orientaci. Moderní struktura usnadní přístup i zástupcům firem, kteří mají zájem o spolupráci. Na základě hloubkové analýzy všech cílových skupin upravilo VUT své celouniverzitní stránky, které jsou nově i responzivní, takže se přizpůsobí prohlížení z mobilů či tabletů.

Zájemce o některý ze studijních oborů VUT se tak nyní dostane k podání přihlášky na pouhá dvě kliknutí. Zvýšil se také podíl videí, která atraktivní formou představují prostředí univerzity.

„Nyní končí první etapa rozsáhlého projektu modernizace webů VUT, která trvala rok a půl. Pevně doufám, že nový web svým moderním pojetím osloví co největší množství uchazečů o studium, firmy i veřejnost. Vše se podařilo jen díky mimořádnému nasazení pracovníků Centra výpočetních a informačních služeb VUT a také kolegů z Oddělení marketingu a vnějších vztahů. Můj dík patří také konzultantovi Janu Řezáčovi,“ uvedla hlavní koordinátorka projektu Renata Herrmannová.

V letošním roce se k celouniverzitnímu webu postupně připojí i jednotlivé fakulty VUT, aby se tak podařilo definitivně sjednotit vizuální komunikaci brněnské techniky.

 

VUT_web_novy

Zdroj: Tisková zpráva VUT


poradna@vysokeskoly.cz

Další články k tématu

Doktorand VUT Jakub Altšmíd: Nebojte se chemie

Doktorand VUT Jakub Altšmíd: Nebojte se chemie

Před pár týdny jsi zdárně ukončil studium na VŠCHT červeným diplomem. Jaké prožíváš pocity? Při kterém předmětu ses během studia nejvíce zapotil? Pocity jde těžko popsat. Celou dobu jsem se těšil, že ve chvíli, kdy udělám státnice, přijde obrovská úleva a radost. Jenže asi vlivem docela velkého psychického vypětí se tenhle pocit nějak moc nedostavil. …

číst více
Reportáž: Která z nich bude Miss Academia?

Reportáž: Která z nich bude Miss Academia?

Vysokoškolskou učebnou to šumělo. „Na co se tak asi můžou ptát?“ „Třeba budou chtít okomentovat dotazník, co jsme doplňovaly.“ „Doufám, že nebudou rozebírat ten test…“ Podobné špitání se ozývalo třídou, ve které nervózně přešlapovaly dívky s touhou aspirovat na titul Miss mezi vysokoškolačkami. Čtrnáctého ledna se v brněnském areálu VUT sešly uchazečky, které nepřijely na casting do hotelu …

číst více