VŠFS prodloužila podání přihlášek. Ale jen do konce září!

21. 9. 2012 | Aktuality

Vysoká škola finanční a správní, o.p.s. posunula možnost podání přihlášek až do 30. září 2012. Svým uchazečům nabízí celkem dvanáct bakalářských a sedm magisterských studijních oborů v českém jazyce a dále dva obory vedené v anglickém jazyce. Novinkou letošního akademického roku jsou obory Právo v podnikání, Právo ve veřejné správě a Sociologie. Už jen poslední volná místa pak škola hlásí v největších oborech Marketingová komunikace a Řízení podniku a podnikové finance.

Vysoká škola finanční a správní je soukromou vysokou školou, která sídlí v Praze, ale vybrané obory nabízí také v Kladně a v Mostě. Školné pro obory vyučované v češtině činí 25 500,– Kč za semestr prezenčního studia a 25 000,– Kč za semestr kombinovaného studia. Anglickojazyčné studium prezenčního oboru za stejný úsek studia vyjde na 32 000,– Kč, v kombinované formě je tato suma o 1 000,– Kč nižší.

Více informací o přijímacím řízení naleznete přímo na stránkách Vysoké školy finanční a správní.

Zdroj: www.vsfs.cz