VŠCHT se představí veřejnosti

14. 11. 2012 | Aktuality

Všichni, kdo mají rádi chemii a chtějí ji studovat, by měli zbystřit. Vysoká škola chemicko-technologická v Praze chystá Dny otevřených dveří s bohatým doprovodným programem. Škola přivítá návštěvníky v pátek 23. listopadu a v sobotu 24. listopadu. Začíná se vždy v 9 hodin ráno.

Zpřístupněn bude areál školy, můžete získat informace k přijímacím zkouškám a seznámit se se studiem na vysoké škole i s jednotlivými fakultami. Chystají se i divácky vděčné chemické experimenty. Dále se otevřou expozice restaurování a konzervování, 3D tisk, sklářská pec, voda je život, chemické senzory při detekci výbušnin a mnohé další. Můžete si prohlédnout také minipivovar, geneticky modifikované organismy či zjistit jak se odstraňují škodlivé látky z životního prostředí.

Více informací zde.

Zdroj: vscht.cz