VŠB-TUO: stále se lze hlásit na ekonomické a technické obory

21. 4. 2011 | Aktuality

Vysoká škola báňská-Technická univerzita Ostrava stále přijímá přihlášky ke studiu.

Kromě Ekonomické fakulty a Fakulty stavební je možné se do 30. dubna 2011 přihlásit na tyto fakulty:

• Fakulta bezpečnostního inženýrství
  • Fakulta strojní
  • Fakulta elektrotechniky a informatiky
  • Hornicko-geologická fakulta
  • Fakulta metalurgie a materiálového inženýrství
  • a Univerzitní studijní programy Nanotechnologie a Mechatronika.

Pokud zájemci o studium neuspějí v prvním kole přijímacího řízení, na většinu technických oborů bude možné podat přihlášku i do druhého kola. Na VŠB-TUO lze studovat i programy a obory, které nejsou realizovány na jiné vysoké škole v České republice, jako např. na Fakultě strojní samostatný studijní program Technologie letecké dopravy s přímým napojením na praxi na letišti v Mošnově, na Fakultě elektrotechniky a informatiky program Projektování elektrických zařízení, na Hornicko-geologické fakultě obory Geovědní a montánní turismus a Hornické inženýrství, nabízí se také nabídka oborů zaměřených na bezpečnost na Fakultě bezpečnostního inženýrství.

Informace o přijímacím řízení uchazeči získají na webu univerzity www.vsb.cz nebo na studijním oddělení dané fakulty.