Veletrh pracovních příležitostí Kariéra PLUS na VŠB-TUO

12. 2. 2015 | Aktuality

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava (VŠB-TUO) a zejména její Kariérní centrum pořádá další ročník veletrhu Kariéra PLUS. Uskuteční se v úterý 10. března 2015 od 9:00 – 15:00 hod. v aule VŠB-TUO. Jde o vůbec největší veletrh pracovních nabídek v Moravskoslezském kraji. Na akci jsou zváni nejen studenti a absolventi ostravských vysokých škol.

Připravena zde bude řada stánků nejrůznějších zaměstnavatelů z ČR i ze zahraničí. Kromě možnosti setkat se přímo se zaměstnavateli a personalisty firem či prozkoumat aktuální nabídku pracovních pozic a brigád tu návštěvníci budou moci získat rady, jak postupovat při hledání práce nebo přípravě životopisu, jak vystupovat při pracovním pohovoru či jak se orientovat na trhu práce. Studenti tu také mohou najít zdroj nebo přímo partnerskou společnost pro svou bakalářskou či magisterskou diplomovou práci. Na programu akce ale bude také mnoho zajímavých přednášek HR profesionálů, možnost otestovat si své jazykové znalosti a mnohé další.

Více informací najdete www.karieraplus.cz.

Zdroj: www.vsb.cz