Veletrh Otevřené Vzdělání v Brně představí jazykové školy

11. 8. 2012 | Aktuality

Internetový portál Vzdělání.CZ pořádá v sobotu 8. září 2012 první ročník interaktivního veletrhu brněnských jazykových škol, který se bude konat v centru Brna v budově Muzejky (Moravské nám. 15) od 10 hodin. Cílem netradičního veletrhu Otevřené Vzdělání je pomoci zájemcům o studium jazyků s výběrem jazykové školy.

Během ukázkových hodin představí svůj styl výuky brněnské jazykové školy, anglická mateřská školka a jazykový projekt, který se zaměřuje na online studium. Každý si tak může sám na vlastní kůži vyzkoušet, co mu vyhovuje. Návštěvníci se mohou těšit jak na lekce angličtiny, tak i německého, francouzského či španělského jazyka. Jazykové školy zároveň představí i možnosti výuky cizích jazyků pro děti od útlého věku až po ty školou povinné.

Během veletrhu je nachystáno několik doprovodných akcí, například losování o tematické ceny. Vstup na veletrh a veškerý program je zdarma.

Zdroj: tisková zpráva