UJEP vyhlásila soutěž na zkvalitnění svých webových stránek

9. 11. 2014 | Aktuality

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem vyhlásila soutěž o nejlepší návrh nové podoby jejích internetových stránek. Soutěže se mohou zúčastnit jak studenti vysokých škol, tak i široká odborná veřejnost. Nejzazší termín pro odevzdání podkladů je pátek 28. listopadu 2014 v 15:00 hod. (ve fyzické i tištěné podobě).

Návrh musí dodržovat současný jednotný vizuální styl školy, povolena je jen mírná obměna.

Soutěž je anonymní a pouze jednokolová. Výsledky soutěže budou vyhlášeny nejpozději 14. prosince 2014. Nejlepší návrh bude oceněn částkou 30.000 korun, druhé dva pak 5.000 korunami. Autor vítězného návrhu se bude následně podílet na realizaci úprav webu UJEP v souhrnném finančním plnění 60.000 korun.

Zdroj: www.ujep.cz