Studentská unie UK zve na další Jarmark studentských spolků

9. 10. 2014 | Aktuality

Studentská unie Univerzity Karlovy v Praze pořádá svůj každoroční Jarmark studentských spolků. Letos se koná na dvorech areálu Karolina a uskuteční se 14. října 2014 od 15:00 do 21:00 hod.

Součástí Jarmarku bude představení UK Pointu a Informačního, poradenského a sociálního centra UK. Účastníci akce se zároveň mohou seznámit i se zástupci několika firem, které nabízejí zajímavé stáže nebo dobrovolnické pozice. K mání tu budou i knihy z nakladatelství Karolinum, Academia, Portál a Vydavatelství FF UK, a to s výraznou slevou.

V rámci kulturního programu se všichni zúčastnění mohou těšit na kapely The Spankers, EggNoise, Futur swing či Vasilův rubáš a nebo na tematický LARP (čili Live Action Role Play) či kursy salsy.

Zdroj: suuk.cz