Studenti EF připravili mezinárodní setkání studentů

7. 9. 2010 | Tiskové zprávy

Na Jihočeské univerzitě budou trénovat komunikační dovednosti 25.9.-2.10.2010.

Studenti Ekonomické fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích připravili týdenní mezinárodní setkání studentů pod názvem Oval, not round. Uskuteční se ve dnech 25. 9. – 2. 10. 2010 na Jihočeské univerzitě. Vedle českých studentů se projektu zúčastní studenti z Francie, Litvy, Polska a Slovinska. Cílem setkání je trénink komunikačních dovedností s využitím moderních metod, které se zaměřují na rozvoj tvůrčího myšlení a schopnosti inovace.

V minulém roce se studenti EF JU zúčastnili podobně zaměřeného setkání v Litvě. Pro letošní seminář poskytl litevský partner lektorku, která akci povede. Pro účastníky je připraven rozmanitý program, který mimo jiné zahrnuje setkání s odborníky z oblasti výzkumu, vývoje a inovací z různých organizací v Jihočeském kraji, poznáváním českých kulturních tradic, jihočeských památek apod. Na závěr projektu se uskuteční setkání se studenty vybraných středních škol v Českých Budějovicích, na kterém účastníci projektu předají zábavnou formou své zkušenosti ze soustředění. Průběh celé akce zachytí krátký film, který bude zveřejněn po skončení celého programu.

Organizace: Šárka Kroupová, vedoucí týmu Oval, not round, Ekonomická fakulta JU, e-mail: s.kroupova@seznam.cz