Soutěž Unilever game a možnost zaměstnání

5. 12. 2011 | Aktuality

Společnost Unilever vyhlašuje 2. ročník mezinárodní soutěže pro studenty vysokých škol – Unilever game. Soutěž dává studentům možnost nanečisto vyzkoušet, jak by si poradili se situacemi, které znají prozatím jen z učebnic, v praxi. Úspěšní studenti se poté mohou ucházet i o zaměstnání ve společnosti.

Od 23. listopadu začnou studenti řešit on-line čtyři případové studie spojené se značkami firmy. Tento proces potrvá čtyři týdny, na každou studii mají studenti jeden týden. Na základě toho pak bude 23. prosince vybráno deset nejlepších studentů, kteří budou pozváni na finálové utkání v Praze, přímo v sídle firmy. Zde budou řešit další případovou studii a její výsledky prezentovat odborné porotě, složené z manažerů firmy. Na vítěze čeká iPad 2, druhé místo bude oceněno iPhonem 4 a třetí výherce si odnese iPod Touch. Ani ostatní neodejdou s prázdnou, cenou za úspěch budou odborné knihy.

zdroj: tisková zpráva