Soutěž pro studenty práv

26. 1. 2016 | Aktuality

Advokátní kancelář Taylor Wessing Praha vyhlašuje čtvrtý ročník literární soutěže pro studenty práv, tentokrát o nejlepší esej na téma významu společenské odpovědnosti (CSR) v advokátním prostředí.

Vítěz získá měsíční placenou stáž v pražské pobočce této advokátní kanceláře, finanční odměnu deset tisíc korun a šanci realizovat navržený projekt spolupráce s neziskovým sektorem. Odměnu získají i další dva.

Do soutěže se mohou zapojit studenti právnických fakult vysokých škol z celé České republiky. Jejich úkolem bude sepsat esej v anglickém jazyce v rozsahu 2–4 normostran na téma „V jakých sférách společenské odpovědnosti (CSR) mají služby advokáta největší smysl?“ s podtématem a návrhem konkrétního řešení „Jaká je Vaše konkrétní vize o možné spolupráci advokátní kanceláře s neziskovým sektorem?“.

Po uzávěrce soutěže 29. února eseje vyhodnotí tříčlenná porota složená ze zástupce advokátní kanceláře Taylor Wessing Praha, dále nezávislých odborníků z oblasti neziskové sféry a public relations, která do poloviny dubna vybere tři nejlepší příspěvky. Všichni účastníci soutěže budou následně pozváni na slavnostní recepci, kde budou vyhlášeni.

Plné znění soutěžních podmínek účastníci naleznou na stránkách kanceláře.

Zdroj fotografie: www.freeimages.com