Soutěž pro fandy designu

Studujete vysokou školu? Baví vás bytový design a architektura? Pak právě pro vás je možná určena soutěž „Dveře roku 2042“ se polečností SAPELI.

Vyhrát můžete svoudenní zájezd pro dva na veletrh Salone del Mobile 2018 v italském Miláně nebo finanční odměnu deset a pět tisíc korun.

Jaký je soutěžní úkol? Navrhnout, jak budou vypadat dveře v roce 2042, a svůj návrh spolu s požadovanými údaji zaslat do 15. června 2017 na soutez@sapeli.cz.

O vítězích rozhodne odborná porota.

Více informací o soutěži naleznete zde.

Zdroj: tisková zpráva sapeli.cz

Zdroj fotografií: freeimages.com

 

 


kavanluc@gmail.com

Další články k tématu

Business Point: soutěž pro středoškoláky - manažery

Business Point: soutěž pro středoškoláky - manažery

Fakulta podnikatelská VUT Brno pořádá již šestým rokem celostátní soutěž Business Point, která je určena všem studentům středních škol. Účastníci soutěže mají za úkol ve tříčlenných až pětičlenných týmech pod vedením učitele zpracovat jedno ze soutěžních témat a navrhnout vlastní řešení. Mohou si tedy na příkladu z praxe vyzkoušet své manažerské dovednosti, marketingové znalosti a umění …

číst více
Získejte Cenu Karla Velikého pro mladé Evropany

Získejte Cenu Karla Velikého pro mladé Evropany

Čtvrtý ročník soutěže Ceny Karla Velikého pro mladé Evropany dává opět šanci originálním projektům lidí ve věku od šestnácti do třiceti let. Cena je určena pro mladé, kteří se podílejí na projektech zaměřených na podporu porozumění mezi národy zemí Evropské unie. Termín pro podání přihlášek je do 23. ledna 2011. Tři vítězné projekty získají dotaci ve …

číst více