Soutěž o nový notebook k maturitě!

6. 10. 2010 | Aktuality

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy pořádá pro všechny studenty 3. a 4. ročníků středních škol soutěž zaměřenou na znalosti o nové maturitě. Soutěž probíhá ve všední dny od 4. října do 14. prosince 2010.

Soutěžit můžete ve dvou kategoriích: Dokaž si, že umíš a Co vím o nové maturitě. V první kategorii můžete řešením úloh z různých předmětů získávat denně body, jejichž počet pak rozhodne o deseti nejlepších řešitelích. V druhé sekci můžete získat body za své znalosti o nové maturitě.

Na výherce čekají v obou kategoriích velmi zajímavé ceny. Ve hře jsou notebooky, mobilní telefony, digitální fotoaparáty a flash disky. Registrovat se do soutěže a hledat všechny důležité informace můžete na webu nová maturita.