SOUKROMÉ ŠKOLY: Kam se ještě můžete přihlásit?

Stále ještě nevíte, na jakou vysokou školu po prázdninách nastoupíte? Zajímavé studijní obory nabízí i soukromé školy. Podívejte se spolu s námi, na kterých z nich ještě berou přihlášky.

CEVRO INSTITUT

Škola nabízí bakalářské, magisterské i postgraduální programy zejména z oblasti politiky a mezinárodních vztahů. Má pobočky v Praze a Českém Krumlově. 23. srpna se v Praze od 16 hodin konají poslední dny otevřených dvěří.
Termín odevzdání přihlášek: do 31. srpna (Praha) a do 10. září (Český Krumlov)

www.cevroinstitut.cz

 

MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC
Univerzita poskytuje vzdělání v oblasti ekonomie a managementu na bakalářském i magisterském stupni studia.
Termín odevzdání přihlášek: do 15. září

 

NEWTON COLLEGE
Vysoká škola aplikovaného businessu sídlí v Praze a Brně. Mezi jeden z nových oborů patří třeba digitální marketing.
Termín odevzdání přihlášek: do 29. září

www.newtoncollege.cz

 

ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA

Po studiu na vysoké škole automobilky Škoda budete umět přesně to, co se po vás v praxi v této firmě bude požadovat. Většina oborů se vyučuje přímo v Mladé Boleslavi. 24. srpna se tu koná den otevřených dveří.

Termín odevzdání přihlášek: do 1. září

www.savs.cz


VYSOKÁ ŠKOLA LOGISTIKY
Studovat tu lze jak v bakalářských, tak inženýrských programech. Pobočky jsou v Přerově, Praze, Jeseníku a Písku.
Termín odevzdání přihlášek: do 11. září (na všechny pobočky)

 

 students-notepads-on-table-1472408-640x480

PALESTRA
Baví vás sport? Chcete se stát fitness trenérem? Přihlaste se na vysokou školu tělesné výchovy a sportu. Studovala zde třeba Martina Sáblíková.

Termín odevzdání přihlášek: do 15. srpna

www.palestra.cz

 

VYSOKÁ ŠKOLA OBCHODNÍ A HOTELOVÁ
Studenty se zájmem o cestovní ruch a mezinárodní vztahy jistě bude bavit studium na brněnské vysoké škole obchodní a hotelové. V srpnu se tu přijímačky konají každou středu až do 23. srpna.

Termín odevzdání přihlášek: do 30. září (dle počtu uchazečů)
ZÁPADOMORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA

Bakalářské studium kultury a historie nebo udržitelného rozvoje regionu a krajiny nabízí Západomoravská vysoká škola v Třebíči.

Termín odevzdání přihlíšek: do 15. září

www.zmvs.cz

 

Autorka: Nikola Staňková

Zdroj fotografií: Freeimages.com


kavanluc@gmail.com

Další články k tématu

Aktuální přehled druhých kol přijímacího řízení

Aktuální přehled druhých kol přijímacího řízení

České vysoké učení technické (ČVUT) Fakulta dopravní (Děčín) Bakalářské obory: Dopravní systémy a technika, Management a ekonomika dopravy a telekomunikací Termín podání přihlášky: 20. srpen 2012 Více informací zde Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská (Praha) 2. kolo se týká všech bakalářských i magisterských studijních programů Termín podání přihlášky na bakalářské obory: 15. srpen 2012 Termín podání přihlášky na magisterské obory: …

číst více
Aktuální přehled druhých kol

Aktuální přehled druhých kol

České vysoké učení technické v Praze Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská 2. kolo se týká všech bakalářských i magisterských studijních programů Přihlášky na bakalářské obory do 15. srpna 2012 Přihlášky na magisterské obory do 7. září 2012 Více informací Fakulta biomedicínského inženýrství Bakalářské obory: Biomedicínský technik, Biomedical Technician, Optika a optometrie, Biomedicínská informatika, Fyzioterapie, Radiologický asistent, Zdravotnický záchranář, Plánování a …

číst více
Přehled druhých kol přijímacího řízení v roce 2013 díl II.

Přehled druhých kol přijímacího řízení v roce 2013 díl II.

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava Fakulta elektrotechniky a informatiky Bakalářské obory: Aplikovaná a komerční elektronika, Biomedicínský technik, Elektroenergetika, Měřicí a řídicí technika, Informatika a výpočetní technika, Mobilní technologie, Telekomunikační technika, Výpočetní matematika Magisterské obory: Biomedicínské inženýrství, Elektroenergetika, Elektronika, Měřicí a řídicí technika, Informatika a výpočetní technika, Mobilní technologie, Telekomunikační technika, Výpočetní matematika Přihlášky do …

číst více
Na VŠ ještě není pozdě - přehled třetích kol

Na VŠ ještě není pozdě - přehled třetích kol

Vysoká škola finanční a správní Do kdy: 30. září Co: VŠFS nabízí možnost začít se studiem do konce září a to na dvanácti bakalářských a sedmi magisterských studijních oborech. Studium nabízí především v českém jazyce, dva obory jsou v angličtině. Poslední volná místa jsou například na oborech Marketingová komunikace a Řízení podniku a podnikové finance. Bankovní institut vysoká …

číst více