SOUKROMÉ ŠKOLY: Kam se ještě můžete přihlásit?

Stále ještě nevíte, na jakou vysokou školu po prázdninách nastoupíte? Zajímavé studijní obory nabízí i soukromé školy. Podívejte se spolu s námi, na kterých z nich ještě berou přihlášky.

CEVRO INSTITUT

Škola nabízí bakalářské, magisterské i postgraduální programy zejména z oblasti politiky a mezinárodních vztahů. Má pobočky v Praze a Českém Krumlově. 23. srpna se v Praze od 16 hodin konají poslední dny otevřených dvěří.
Termín odevzdání přihlášek: do 31. srpna (Praha) a do 10. září (Český Krumlov)

www.cevroinstitut.cz

 

MORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA OLOMOUC
Univerzita poskytuje vzdělání v oblasti ekonomie a managementu na bakalářském i magisterském stupni studia.
Termín odevzdání přihlášek: do 15. září

www.mvso.cz

 

NEWTON COLLEGE
Vysoká škola aplikovaného businessu sídlí v Praze a Brně. Mezi jeden z nových oborů patří třeba digitální marketing.
Termín odevzdání přihlášek: do 29. září

www.newtoncollege.cz

 

ŠKODA AUTO VYSOKÁ ŠKOLA

Po studiu na vysoké škole automobilky Škoda budete umět přesně to, co se po vás v praxi v této firmě bude požadovat. Většina oborů se vyučuje přímo v Mladé Boleslavi. 24. srpna se tu koná den otevřených dveří.

Termín odevzdání přihlášek: do 1. září

www.savs.cz

 

UNIVERZITA JANA AMOSE KOMENSKÉHO
Škola nabízí rozmanité množství oborů z oblasti společenských věd v bakalářských, magisterských i doktorských studijních programech. Možné je i manažerské studium řízení lidských zdrojů.

Termín odevzdání přihlášek: do 15. září

www.ujak.cz

 

VYSOKÁ ŠKOLA LOGISTIKY
Studovat tu lze jak v bakalářských, tak inženýrských programech. Pobočky jsou v Přerově, Praze, Jeseníku a Písku.
Termín odevzdání přihlášek: do 11. září (na všechny pobočky)

www.vslg.cz

 students-notepads-on-table-1472408-640x480

PALESTRA
Baví vás sport? Chcete se stát fitness trenérem? Přihlaste se na vysokou školu tělesné výchovy a sportu. Studovala zde třeba Martina Sáblíková.

Termín odevzdání přihlášek: do 15. srpna

www.palestra.cz

 

VYSOKÁ ŠKOLA OBCHODNÍ A HOTELOVÁ
Studenty se zájmem o cestovní ruch a mezinárodní vztahy jistě bude bavit studium na brněnské vysoké škole obchodní a hotelové. V srpnu se tu přijímačky konají každou středu až do 23. srpna.

Termín odevzdání přihlášek: do 30. září (dle počtu uchazečů)

www.hotskolabrno.cz
ZÁPADOMORAVSKÁ VYSOKÁ ŠKOLA

Bakalářské studium kultury a historie nebo udržitelného rozvoje regionu a krajiny nabízí Západomoravská vysoká škola v Třebíči.

Termín odevzdání přihlíšek: do 15. září

www.zmvs.cz

 

Autorka: Nikola Staňková

Zdroj fotografií: Freeimages.com


kavanluc@gmail.com

Další články k tématu

Aktuální přehled druhých kol přijímacího řízení

Aktuální přehled druhých kol přijímacího řízení

České vysoké učení technické (ČVUT) Fakulta dopravní (Děčín) Bakalářské obory: Dopravní systémy a technika, Management a ekonomika dopravy a telekomunikací Termín podání přihlášky: 20. srpen 2012 Více informací zde Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská (Praha) 2. kolo se týká všech bakalářských i magisterských studijních programů Termín podání přihlášky na bakalářské obory: 15. srpen 2012 Termín podání přihlášky na magisterské obory: …

číst více
Přehled druhých kol přijímacího řízení

Přehled druhých kol přijímacího řízení

Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem Fakulta výrobních technologií a managementu Bakalářské obory: Řízení výroby, Energetika-teplárenství, Zabezpečení výroby, Materiály a technologie v dopravě, Technická výchova se zaměřením na vzdělávání Navazující magisterské obory: Příprava a řízení výroby, Materiály a technologie v dopravě Doktorké studium: Strojírenská technologie Přihlášky do 25. 08. 2012 Více informací Fakulta zdravotnických studií Bakalářské obory: Porodní …

číst více
Přehled druhých kol přijímacího řízení v roce 2013

Přehled druhých kol přijímacího řízení v roce 2013

Vysoká škola ekonomická v Praze Fakulta informatiky a statistiky Bakalářské obory: Informatika, Multimedia v ekonomické praxi, Podnikové informační systémy, Matematické metody v ekonomii, Sociálně-ekonomická demografie, Statistické metody v ekonomii, Statistika a ekonometrie Přihlášky do 30. 6. 2013 – druhé kolo přijímacího řízení kromě oboru Multimedia v ekonomické praxi Přihlášky do 31. 8. 2013 – pouze pro obor Podnikové informační systémy Více informací České vysoké učení technické v Praze …

číst více
Přehled druhých kol přijímacího řízení v roce 2013 III.

Přehled druhých kol přijímacího řízení v roce 2013 III.

SLEZSKÁ UNIVERZITA V OPAVĚ Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné Bakalářský studijní program: Hospodářská politika a správaStudijní obory: Bankovnictví (P; 3 roky), Evropská integrace (P/K; 3 roky), Sociální management (P; 3 roky), Veřejná ekonomika a správa (P/K; 3 roky) Bakalářský studijní program: Ekonomika a managementStudijní obory: Ekonomika cestovního ruchu (P; 3 roky), Ekonomika podnikání v obchodě a službách (P/K; 3 roky), Marketing a management (P/K; 3 roky), …

číst více