Současný populismus v Evropě. Přijďte na debatu!

Institut mezinárodních studií FSV zve širokou veřejnost na třetí ročník mezinárodní konference o populismu, letos s titulem „Současný populismus v Evropě a role médií“.

Akce se uskuteční na půdě Goethe Institutu v pondělí a úterý 22. a 23. května. Návštěvníci se mohou těšit mimo jiné na tři hlavní řečníky, politoložku z Columbia University Nadiu Urbinati, profesora komparativní politologie Hanspetera Kriesiho z Evropského univerzitního institutu ve Florencii a Wolfganga Merkela, politologa z Berlínského centra společenských věd. Vystoupí i dalších 50 akademiků z 20 evropských zemí v celkem 12 panelech.

Více informací o akci naleznete na webu konference. Zájemci se musí zaregostrovat na populism@fsv.cuni.cz.

 


kavanluc@gmail.com

Další články k tématu

FSV UK zve na debatu o Brexitu

FSV UK zve na debatu o Brexitu

Fakulta sociálních věd Univerzity Karlovy zve širokou veřejnost na mezinárodní konferenci organizovanou pod záštitou rektora UK prof. Tomáše Zimy ve spolupráci s Friedrich-Ebert-Stiftung, Praha. Kde: Vlastenecký sál Karolinum, Univerzita Karlova Ovocný trh 3, Praha 1 Kdy: čtvrtek 9. února 2017 Pracovní jazyky: čeština a angličtina Registrace nutná na registrace@fesprag.cz do 6. února 2017. Program a více informací zde.

číst více
Studentská soutěž  "Kampaň pro tvoje město"

Studentská soutěž "Kampaň pro tvoje město"

Centrum pro podporu marketingového vzdělávání vyhlásilo studentskou soutěž AdCampetition na téma Kampaň pro tvoje město, pro rok 2011 s podtitulem „Chraňte děti před nástrahami města“. Soutěž se koná při příležitosti Mezinárodní konference na téma marketingu a propagace cestovního ruchu, která proběhne 12. – 13. dubna 2011 ve Zlíně. Soutěže se mohou zúčastnit dvoučlenné týmy ze zemí Visegrádské čtyřky (Česká republika, Maďarsko, …

číst více