Rise and Shine 2015: přednostní rezervace míst probíhá právě nyní!

15. 9. 2015 | Aktuality

Buď efektivní. Rozvíjej se. Dělej, co miluješ. Staň se legendou. Tak zní podtitul konference pro vysokoškoláky z technických, přírodovědných a ekonomických oborů s názvem Rise and Shine, která se uskuteční ve dnech 24. – 25. října 2015 na Českém vysokém učení technickém v Praze (ČVUT). Možnost pro přednostní rezervaci místa máte právě nyní!

Letos se jedná o třetí ročník konference a je dosud programově nejbohatší, poprvé dvoudenní a stále zdarma.

V sobotním Rise se ve třech blocích naučíte, jak:

• díky větší efektivitě zvládnout i tu nejtěžší zkoušku a mít více času na to, co milujete,
  • nastartovat svůj osobnostní růst a zažívat více naplnění a radosti,
  • vybudovat z ničeho úspěšné podnikání, postavit skvělý tým a získat investory

V nedělním programu se dozvíte mj.

• praktické rady pro úspěch v kariéře bez vyhoření,
  • kompetence, které potřebuješ pro úspěch ve vašem oboru,
  • jak napsat vítězný životopis,
  • jak skloubit kariéru s partnerskými vztahy nebo
  • co dělá půlprocento nejúspěšnějších jinak?

Na programu Rise and Shine 2015 figurují kromě jiného přednášky špičkových lektorů (ti předají rady a praktické metody pro větší efektivitu, osobnostní rozvoj, byznys a kariérní rozvoj), workshopy od profesionálů z oboru (zde se dozvíte klíčové know-how, které může pomoci získat práci vašich snů), mentoringová setkání s manažery, osobní konzultace s prestižními kouči, interaktivní diskuze s inspirativními osobnostmi, ale třeba i „živé grilování“ podnikatelů s investory a mnoho dalšího.

Bližší program akce bude již brzy zveřejněn na stránce www.riseandshine.cz.

Organizátorem akce je iniciativa Rise and Shine společně s Kariérním centrem ČVUT v Praze.

Zdroj: www.riseandshine.cz