Přihlaste se do nultého ročníku a vyhrajte v soutěži

23. 8. 2013 | Aktuality

Chcete se příští rok hlásit na vysokou školu? Máte-li už jasno v tom, který obor vás nejvíc láká, můžete se právě touto dobou přihlašovat na nulté ročníky. Tam je možné si studium vyzkoušet, dozvědět se něco z vašeho oboru, seznámit se s dalšími zájemci o něj a především se lépe připravit na přijímací zkoušky. Server Kampomaturitě.cz současně vyhlašuje soutěž pro všechny zájemce o nulté ročníky, kteří se přihlásí do kurzu do poloviny září.

Soutěžící si musí zvolit jeden z kurzů agentury Amos z nabídky serveru (nesmí však jít o bloky či jiné kratší kurzy), dát „like“ Facebookové stránce Kampomaturitě.cz a do 15. září kurz uhradit. Vyhrát je pak možné jednu z následujících cen:

• iPhone 32 GB
  • Sedací vak Haci od www.sakypaky.cz
  • 6× kupon na slevu 300 Kč od www.silver.ag
  • 3× kniha Jak si vybudovat fantastickou paměť od www.grada.cz
  • Parfém James Bond 007
  • Pokerová sada
  • 30 Kč slevový kupón na objednávku knih, publikací a CD pro každého účastníka, který splní podmínky

Ceny kurzů se pohybují od 5.000 do 7.500,– Kč. Pokud vám ovšem jde především o přípravu na přijímací zkoušky, zjistěte si včas, zda ji nultý ročník pokrývá – na velkém množství oborů se zkoušky konají z obecných studijních předpokladů či z jazyka. Tam, kde se nekoná oborový test, vám znalosti z nultého ročníku nemusí pomoci.

Nulté ročníky najdete nejen v nabídce serveru Kampomaturitě.cz. Jedním z dalších velkých poskytovatelů je společnost Tutor, zajímavou možností je vybrat si nultý ročník pořádaný přímo vybranou vysokou školou. Takovou možnost nabízí velké množství veřejných škol – po nabídce se dívejte jak na webových stránkách školy, tak i na stránkách zvolené fakulty.

Zdroj: www.isic.cz

Zdroj fotografie: Stock.Xchng