Pracovní veletrh Šance už za pár dní

Další z řady jarních pracovních veletrhů bude 18. a 19. března ten s názvem Šance. Pořádá jej Vysoká škola ekonomická a představí se na něm desítky společností z oblasti marketingu, IT, obchodu nebo třeba bankovnictví.

Kromě samotného představení firem se mohou studenti zúčastnit různých panelových diskusí, zkonzultovat s odborníky svůj podnikatelský záměr, udělat si osobnostní test nebo si nechat od HR pracovníků nechat zrevidovat životopis.

Mezi padesátkou firem, které se na veletrhu představí, je například Česká spořitelna, Deloitte, Škoda Auto, L’Oréal, Ahold či Unilever.

Více o akci, kterou můžete navštívit v nové budově VŠE na adrese Winstona Churchilla 4, Praha, najdete na stránkách http://rpc.vse.cz/…alni-rocnik/.

Zdroj fotografie: vse.cz


havlovalaura@gmail.com

Další články k tématu

Pracovní veletrh iKariéra pro studenty technických oborů

Pracovní veletrh iKariéra pro studenty technických oborů

V nejbližších týdnech se studenti technických oborů mohou vypravit na pracovní veletrh s názvem iKariéra. Ten pořádá studentská organizace IAESTE a zúčastní se ho stovky firem. Veletrhy se budou konat v Praze, v Plzni a v Brně. Dejvický kampus ČVUT bude veletrh hostit již 5. března. Na chodbách fakulty elektrotechnické, strojní, stavební a informačních technologií a architektury se představí například Škoda …

číst více

ČZU pořádá veletrh pracovních příležitostí

Česká zemědělská univerzita v Praze pořádá 27. února pro studenty a budoucí absolventy veletrh pracovních příležitostí. Ten má umožnit především kontakt mezi studenty a firmami, případně zprostředkovat práci, stáže, praxi nebo spolupráci na bakalářských a diplomových pracích. Podobné veletrhy pořádají i jiné vysoké školy, například Vysoká škola ekonomická v Praze nebo Univerzita Pardubice. Veletrhu na České zemědělské univerzitě se …

číst více