Pedagogické studium (nejen) pro studenty ČVUT

30. 4. 2012 | Aktuality

Ředitel Masarykova ústavu vyšších studií (MÚVS) ČVUT vyhlásil mimořádné kolo přijímacího řízení pro studijní program Specializace v pedagogice, studijní obor Učitelství odborných předmětů. Zájemci se mohou hlásit až do 31. května 2012.

O studium oboru se mohou ucházet nejen stávající posluchači magisterských programů ČVUT v Praze, ale i všichni absolventi magisterského, technicky zaměřeného studia na technických univerzitách a vysokých technických školách (s výjimkou VŠCHT, ČZU a VŠE). Přihlásit se ale mohou i doktorandi a odborní asistenti.

Studium oboru má za cíl zprostředkovat absolventům teoretické poznatky v pedagogice, psychologii, didaktice odborných předmětů a v dalších disciplínách, souvisejících s výukou odborných předmětů na středních odborných a vyšších odborných školách.

Podrobnosti o podmínkách přijímacího řízení naleznete na webu MÚVS v sekci Uchazeči.

Zdroj: www.cvut.cz