BIBS - přihlášky ke studiu až do konce září

Soukromá vysoká škola Brno International Business School (BISB) stále přijímá přihlášky ke studiu. Zájemci o bakalářské a navazující magisterské programy se mohou hlásit ke studiu do konce září.

BISB se od ostatních středních škol odlišuje tím, že je na ní možné studovat britská, finská i česká ekonomicko-manažerská a právnická studia, důraz je kladen na mezinárodní komerční právo a strategický management.

Školné se pohybuje okolo 40 tisíc za rok studia na bakalářském stupni a 50 tisíc na magisterském (s výjimkou posledních ročkínků, v nichž je školné nižší.)

Více informací: www.bibs.cz


kavanluc@gmail.com

Další články k tématu

Druhé kolo přijímacího řízení pro obor Čínská filologie

Druhé kolo přijímacího řízení pro obor Čínská filologie

Filozofická fakulta Univerzity Palackého (UP) v Olomouci získala akreditaci pro dva nové studijní obory, které budou otevřeny již v příštím akademickém roce: Čínská filologie (prezenční bakalářské jednooborové studium) Předpokládaný počet přijímaných studentů: 20 Přijímací zkoušky: TSP – Test studijních předpokladů s důrazem na orientaci v kulturní oblasti a humanitních a sociálně-vědných disciplínách. Více informací o oboru naleznete zde. Čínská filologie (prezenční navazující …

číst více
Nový ekonomický obor na PEF MENDELU v Brně

Nový ekonomický obor na PEF MENDELU v Brně

Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně (PEF) představuje nový obor pro studenty magisterského studia, který připravila ve spolupráci se společností Partners. Cílem oboru je poskytnout studentům praktické znalosti a dovednosti v oblasti finančních trhů. Absolventi tohoto oboru naleznou své uplatnění především na pozicích středního a vyššího managementu v komerčních institucích finančního trhu. „Obor Finance a investiční management je …

číst více