Nápad roku ocení studentské projekty až 10 miliony korun

4. 4. 2016 | Aktuality

Již přes 1000 podnikatel­ských záměrů převážně z hlav českých studentů prošlo soutěží Vodafone Nápad roku. Řadě z nich účast v soutěži pomohla k nastartování úspěšné firmy. Letošní ročník právě startuje a přináší odměnu pro vítěze ve výši 300 tisíc korun, šanci získat investici až 10 milionů korun, mentoring od úspěšných podnikatelů pro 30 nejlepších nebo speciální soutěž o pobyt v americkém Silicon Valley.

Do soutěže se lze hlásit do 10. května na stránkách www.napadroku.cz.

Kromě finančních cen mají všichni finalisté bez ohledu na pořadí šanci, že právě je osloví panel investorů s nabídkou až desetimilionové investice. Výherce kategorie Coolpad Startup roku pak vyhraje týdenní pobyt v Silicon Valley včetně účasti na prestižní konferenci TechCrunch Disrupt. Díky silným business a mediálním partnerům zároveň mohou účastníci úspěchem v soutěži výrazně zviditelnit svůj projekt před potenciálními zákazníky a partnery.

Součástí projektu Vodafone Nápad roku 2016 je i řada vzdělávacích akcí, například setkání se zajímavými osobnostmi, panelové diskuze, případové studie, praktické workshopy nebo networkingová setkání. Finalistům soutěže pak budou k dispozici dvě desítky zkušených podnikatelů v rámci rozšířeného Mentoring Day.

Přihlášky zaslané do soutěže do 10. května posoudí porota složená z předních českých investorů, podnikatelů, manažerů a zástupců médií. O úspěchu projektu v soutěži Vodafone Nápad roku 2016 následně nerozhoduje pouze nápad samotný, ale také jeho proveditelnost, kvalita zpracování a potenciál budoucího růstu. Pravidla soutěže a další informace naleznou zájemci na stránkách www.napadroku.cz.

Zdroj: tisková zpráva nadace.