Najděte uplatnění na pracovním veletrhu JobChallenge 2011

4. 11. 2011 | Aktuality

Jubilejní pátý ročník veletrhu pracovních příležitostí pro studenty a absolventy se koná 9. listopadu 2011 v Brněnské galerii Wannieck. Od devíti hodin ráno do pěti odpoledne můžete navazovat kontakty se zaměstnavateli z komerční, neziskové i státní sféry. Organizátoři akce slibují přes šedesát vystavovatelů. Akce pořádaná třemi brněnskými univerzitami je pro návštěvníky zcela zdarma.

Zaregistrujte se na stránkách veletrhu www.jobchallenge.cz a získáte hned několik výhod. Automaticky se dostáváte do slosování o dárkové balíčky a můžete se účastnit soutěže o hodnotné ceny. Především však můžete zaslat svůj životopis přímo vystavujícím společnostem ještě před konáním veletrhu.

Historie veletrhu pracovních příležitostí JobChallenge sahá do roku 2007. Prvního ročníku se zúčastnilo na 34 firem a téměř tisíc návštěvníků. Na jubilejní pátý ročník se očekává rekordní návštěvnost pohybující se kolem 3000 studentů.

Zdroj: http://www.jobchallenge.muni.cz/