Mezinárodní strojírenský veletrh nabídne množství pracovních příležitostí

17. 8. 2012 | Aktuality

Mezinárodní strojírenský veletrh, který se bude konat 13. září v Brně, již podruhé přivítá také veletrh pracovních příležitostí JobFair. Ten proběhne mezi 10:00 – 17:00 v pavilonu A. Veletrh je zaměřen na studenty a absolventy vysokých škol hledající zaměstnání ve strojírenských firmách. Letos se na veletrhu představí firmy jako například GCE s.r.o., AERO Vodochody, ABB, Honeywell nebo Brammer. Zájemci o zaměstnání budou mít možnost nejenom se s firmami seznámit, ale také ihned absolvovat vstupní pohovor nebo odevzdat životopis.

Kromě strojírenských firem na veletrhu vystoupí také pracovní portál Profesia, personalisté a manažeři s přehledem tipů k přijímacím pohovorům a Jihomoravské Inovační Centrum (JIC), které podporuje začínající firmy.

„Myslím si, že je to skvělá příležitost, jak se dozvědět co nejvíce informací, jak to ve firmách funguje, co nabízejí a co požadují,“ nastiňuje hlavní cíl veletrhu jeho ředitel Jiří Wagner.

Zájemci o veletrh najdou všechny potřebné informace na www.jobfairmsv.cz nebo na www.facebook.com/jobfairmsv.

Zdroj: tisková zpráva