Letní fotografická soutěž pro studenty - do konce srpna

24. 8. 2015 | Aktuality

Společnost PwC slaví 25 let v České republice, a tak se pro tuto příležitost rozhodla vypsat soutěž pro studenty vysokých škol. Spočívá v zaslání fotografie (e-mailem nebo jejím vložením na facebookovou stránku pořadatele), která bude splňovat následující parametry:

• musí vyjadřovat 25 let působení PwC v České republice;
  • příspěvek by měl souviset s předmětem činnosti PwC, tj. auditem, daňovým, právním nebo finančním poradenstvím; nebo
  • zobrazovat propagační materiály PwC, loga, motta, brand, charakteristické prostory sídla PwC.

Podrobná pravdila soutěže jsou ke stažení zde. Autor nejlepšího fotografického blahopřání obdrží voucher v hodnotě 5.000 Kč na služby společnosti Student Agency.

Soutěže se mohou účastnit pouze studenti prezenčního studia vysokých škol v České republice. Uzávěrka soutěže je 31. srpna 2015.

Zdroj: www.pwc.com